Vanha Suomen Valtakunnallinen La-Kutsulista oli kohteessa http://lakutsu.net/Kutsulista.html ja tämän sivun url on poistunut käytöstä. Pelastin ja etsin vanhan historiallisen sivun "bitti-avaruudesta". Suurinosa asemista on poistunut käytöstä tai ovat QRT. Mutta muistot elää.
SUOMALAISTEN 27 MHz HARRASTAJIEN CB KUTSUT

tästä linkistä uusin 2016 CB KUTSULUETTELO

 
 Nimi (sähköposti)  LA-kutsu (kotisivu) CTCSS  Aseman tyyppi  Kanava ja modulaatio  Paketti- radiokutsu  LA-yhdistys + jäsennumero  Paikkakunta
 lokaattori
  VINLA  VINLA  KERHO  7/10      Etelä-Suomi
 Koskenkorvan Radiohullut  KRH  KERHO  33    KRH  Ilmajoki
Joensuun LA-yhdistys
 JOLA ry
 JOLA ry  KERHO  7    Jola  Joensuu
Järvenpään LA-yhdistys
 Studio ry
 STUDIO PARAKKI  KERHO  7  SF2STU  Studio  Järvenpää
 Karavaanari.info LA-kerho KILA  KILA KERHO  11    KILA  Koko Suomi
 KARJA-LA Radiokerho Itä-Suomesta
KARJA-LA
KERHO
7/31

Itä-Suomi
Kolmoskerho

 KOLMOSKERHO

 KERHO  3    LA3  Kotka/Hamina
 Kosla ry
 Kosla ry Koko Suomen LA- ja Pakettiradiokerho  KERHO
24//31
Kosla ry
Koko suomi
Lahde  LA-yhdistys ry  LAHTI  KERHO  7/31    LAY  Lahti
 KP20TX
 NAPA-LA  NAPAKOLO KERHO  31      Nakkila
Oulun  LA- ja radiokerho  Oula-100  KERHO  7  FI8OUL    Oula  Oulu
 KP24RX
Pohjanmaan LA-Kerho  POLA KERHO  31/7    Pola  Pohjanmaa
Hämeen läänin  Ilves team ry  [www-sivut]  KERHO  27  SF3ILV  Ilves  Riihimäki
 KP20JR
Pohjois-Hämeen  Aktiivit    KERHO    SF3TRE  PHA  Tampere
PILA  PILA Pirkanmaan LA-Klubi
 KERHO  27    PILA  Tampere
Valkeakosken  seudun LA-yhdistys,  Vasla ry    KERHO  7/9  SF3VLK  Vasla  Valkeakoski
 Nimi (sähköposti)  LA-kutsu (kotisivu) CTCSS  Aseman tyyppi  Kanava ja modulaatio  Paketti- radiokutsu  LA-yhdistys + jäsennumero  Paikkakunta
 lokaattori
 Aki Vallo  Kumiankka    31    Vasla 34  Akaa/Toijala
 M-S  Pikkulastu    31  SF3MMS    Akaa/Toijala
 H-T  Tupu    19/3      Akaa/Toijala
 Simo Jokela  Saimoni    31/34     Pola  Alajärvi
 Mikko Lassila  Kettu    31/38     Pola 319  Alajärvi
 Ville Sivula  Wäde    31/34     Pola    Alajärvi
 Pasi Ylitalo  Virtuaali    31/34        Alajärvi
 Juuso Laitinen  Erakko            Alajärvi
 Erkki Huhtala  85    7/22        Alavieska
 Niko T.  Niksu    31        Anjalankoski
 Jyri Koistinen  740  22        Askola
 Heikki Elomäki  Hessu  31/33      Askola
 Rami Rosen  Aura 209    7/31       Aura
 Markus Heikkinen  FIN 1 / 56CN104    29/31  SF2MH    Espoo/Mankkaa
 KP20JE
 Peter Luther  Pete-5    7/19       Espoo/Tapiola
 Olli Moisio  Odilampi 1    7  SF2ODI    Espoo
 KP20JH
 Olli Mäkinen  Rimpula    27/31  SF2RIM     Espoo  KP20IF
 Karstula  KP22KS
 Kimmo Pimiä  Karvio     11  SF2KRW     Espoo
 KP20JF
 Matti  Savolainen / Studio 6    7/19     Studio 6  Espoo
 Antti  Daim1a    11/3        Espoo
 Markku Salomaa  193    33        Espoo
 KP20IE
 J-J Kojo  Viheri    31/21        Espoo/Viherlaakso
 Janne  Pinokkio            Espoo
 Forssa
 Antti Tolonen  Hjordis    11        Espoo
 Mika  Tare  7/31  FIN4TRE     Espoo
 Savonlinna
 Antti Perttunen

 L-U001

   7/31    

 Espoo

 Risto Tammisto  Mesikämmen    7/19        Eura/Honkilahti kk
 Terho Tammisto  T5    19        Eura/Honkilahti
 Marko Tammisto  T4    19        Eura/Kauttua
 Jarkko Tammisto  Jalmari    7/19        Eura/Honkilahti
 Eero Tammisto  E45    19        Eura/Honkilahti
 Jani Järvinen  Jannu  19      Eura/Kiukainen

 Mika Eskola

 Miki

 7  

 Sa-La 166

 Eura
 Reijo Auvinen  Nuppelo    16/31     Eula  Eurajoki
 KP01WE
 Marko  Lokki    31  FIN1MM    Eurajoki
 Mika  Lex  31/6        Eurajoki
 Patrik Lindholm  PL (Peeäl)    31/27  FIN3PL  Piela 133  Forssa
 KP10TT
 Sami  Stuba  7/31       Forssa
 Veli-Matti Lahtela  Nalle    7/27       Haapajärvi
 Pete  Pete    20       Haapajärvi
 Mikko  215    7/35       Haapajärvi
 Kimmo Morko  Nikke    20/31     Kosla 123  Haapavesi
 KP24QD
 Reijo Koivu  790    20     Kosla 221  Haapavesi
 KP24PD
 Janne P.  Janne    20/31      Haapavesi
 KP24PB
 Veli-Heikki  351    20/31      Haapavesi
 KP24OH
 Sami  8pari  20      Haapavesi
 Jyrki K.  Jytkä  20      Haapavesi
 Joni T.  Jonttu    20/31      Haapavesi
 Hessu  Hessu  31       Heinämaa
 Samuli Immonen  Ässä    3/31    LA3 77  Hamina
 Aki Säyriö  50 / Aki    3/5    LA3 50  Hamina
 Miikka Mäkinen  ST (ästee)  3/31        Hamina
 Kaitsu  222  3        Hamina

 Aarre Uusiheimala

 Rahti 290 / Mopsu  La3 508

 19/3        Hamina
 Pasi Oinonen  Satama    16/19        Hanko
 Erkki Lundberg  69    19/31        Hanko
 Ari Herrlin  Arska    19/31        Hanko
 Ari Kilpivuori  Athe    28/31  SF1AK
 NODEAK
    Harjavalta
 KP11BH
 Kauko Seppälä  Kase    7     Eula 5  Harjavalta
 Kari Uusila  Leijona    7  SF1UKK    Jokla  Harjavalta
 Kirsi Setälä  Kikka    7     Eula  Harjavalta
 Timo Kiiskinen  Rapu  
    Eula  Harjavalta
 Marko Järvisalo  Mako  31/40   

 Napa-La

 Harjavalta
 KP11BH
 Sari Laakso  Sara    31/40   

 Napa-La

 Harjavalta
 KP11BH

 Timo Tuori

 Ali10  28/31    Pila 10  Hattula
 Juhani Lempiäinen  Jamaica    31  FI8JAM    Haukipudas
 Tuomo  Stuka  7/19      Haukipudas
 Harri Nieminen  Iisiraireri  7      Haukipudas
 KP25QC
 Jarkko  Jarski LiikkuvaTuki  7AMFM      Haukipudas
 Eino Tamminen  Einari LiikkuvaTuki  7/28      Haukipudas
 Sami Koskela  Studio 34    7  FIN3SK  Studio 34  Hausjärvi/Maitoinen
 KP20NQ
 Jukka Suonpää  Jupe    27/31  SF3JP  Ilves 110  Hausjärvi
 Vesa Toivanen  Panda  31      Hausjärvi
 Sami Tuomola  Honka 2    31/19      Heinola
 KP32AE76KB
 Markus Aaltonen  Kähönen
  CTCSS 162,2 Hz
   23      Helsinki
 Matti Ahlberg  Ilmala    1      Helsinki
 Marko Saloranta  Studio 12    7    Studio 12  Helsinki
 Hirvensalmi
 Ari F  Haavisto    29  SF2HKI    Helsinki
 Heikki Kalliokoski  Seiskakymppi / 56GA1    29/34  SF2JEP
 SF2JEE
 Global Activities 1  Helsinki
 Anna Laakso  Axsu    29  SF2MIU    Helsinki
 Visa Laakso  Visa    23      Helsinki
 Markus Lehtonen  343    29/38  SF2MOL    Helsinki
 Jani M  Tube / Tube 7    29  SF2JAP    Helsinki
 Reko Niemelä  Päämaja    23      Helsinki
 Juuso Piipponen  Pönttönen
  CTCSS 162,2 Hz
   23      Helsinki
 Orjo Pättiniemi  Cartman
  CTCSS 162,2 Hz
   23      Helsinki
 Jukka Rita  Takkinen
  CTCSS 162,2 Hz
   23      Helsinki
 Santtu Vekkeli  Suo-sika    8/29      Helsinki
 Mika Vesikko  Loitsu          Helsinki
 Tom Ölander  Retku    24/36  SF2OLA  CB-36, Hörhöt 11  Helsinki
 Miro  833    23      Helsinki
 Osku  Ozku    23      Helsinki
 Pertsa  Tikkumies    29/40      Helsinki
 Vihti
 Pete  Pennanen    29      Helsinki
 Jouko Huomanen  Siili 11    27/29  SF2JTH    Helsinki
 K. Holmsten  Helsinki 71    7      Helsinki
 Porvoo  KP20NF
 Pete  Beet    7/31      Helsinki
 KP20NF
 Marko K  Naxu

 

 31    Sulake  Helsinki
 Espoo
 Erkki Nyman  Linjarahti    19      Chile
 Janne Sainio  Jamari    7/30      Helsinki
 Markku  K 10    3/31      Helsinki
 Anjalankoski
 Marko  Hila    11/7    Studio 6  Helsinki
 Osku  Niilo-1    11/27    T W 105  Helsinki
 Nastola/Ruuhijärvi
 Juha Aro  Aro57    33      Helsinki
 Timo Hepp  Täyskäsi 1-2    11/31    Järvenpää 21  Helsinki
 Liikola/Sysmä
 Markku Mäki  Seniori    11/38    Järvenpää 22  Helsinki
 Kuhmoinen
 Seppo Mäkeläinen  Hela 303    11/1      Helsinki/Espoo
 Juuso Saastamoinen  Vista    11/29      Helsinki
 Toni Salminen  45ACP  19/31      Helsinki
 Mikko Lähteenmäki  Iffe  33      Helsinki/Meri-Rastila
 Juuso  Liitto  33/31      Helsinki
 Kaitsu  Kake  7/19      Helsinki
 Turku
 Veijo Hyvärinen  Veksi1  7/33        Helsinki/Kontula
 Repe Toivonen  Punaniska  33/19        Helsinki

 Pertti

 123      SD 123

Helsinki
 Kisko, Salo

 Eero  GLS          Helsinki
 Jarkka  Huikka    7/19      Hikiä
 KP20KS
 Esa  Rolle    18      Hollola
 Tatu  Korpi    18      Hollola
 Antti  Tessu  14/19      Hollola
 Marco  Marco    31/33  SF1MT    Huittinen
 KP11JD
 Veli-Matti  Wellu    28/31  SF1VMK    Huittinen
 KP11HE
 Kristian  Krisse    28/31  SF1KKK    Huittinen/Vampula
 Jyrki Salonen  Venttiseiska  28/19     Kosla 481  Huittinen
 Toni  Opelix  19/21      Huittinen
 Ossi

 Oswald

 19/21      Huittinen
 Erkki Mynttinen  Zero    7/31      Hyvinkää
 KP20JP
 Timo Korvenheimo  Ressu    31      Hämeenkoski
 Antti Korremäki  Taneli    7/19      Hämeenkoski
 Pertti Lehtinen  Kotka1 / Pepe    7/19      Hämeenkoski
 Aki  Kajari    31      Hämeenkoski
 Seppo Niskanen  Sepeteus    31      Hämeenkoski
 Vesa  Vesa  31/19      Hämeenkoski
 Timo Jauhola  Titaja    7/11      Hämeenlinna/Hattula
 Mika Lindstedt  Susi    22      Hämeenlinna/Turenki
 Sami Sundelin  Patteri    31/27      Hämeenlinna
 Mikki  Mikki    28      Hämeenlinna
 Kimmo  MP 6    31/27      Hämeenlinna
 KP20GX
 Mika  Koma  19/31      Hämeenlinna/Renko
 Aku  Morgan Kane / 807  19/31  SF3AKU    Hämeenlinna/Hattula
 Markku Keskinen  Matu

 

 19/31  SF3MTK  

 Hämeenlinna

 Tapio  56HD14 / Formula    7/31  FI8TAP    Ii
 Pasi  HD8  7  FI8HD8

 56HD

 Ii
 Marko Leinonen  Tupajumi

 7/19

   

 Ii

 Osmo Brusila  Aatami    7    Sala 1  Iisalmi
 Jarkko Hiljanen  Mehiläinen    7      Iisalmi/Maaninka
 Teemu Huttunen  Teme    7    Sala 1  Iisalmi/Hernejärvi
 Markus Kauppinen  Sollu    7/19      Iisalmi
 Tuomo Roivas  Keppi    7      Iisalmi
 Jouni Rossinen  Jokeri    7  SF7JKR    Iisalmi
 KP30ON
 Mika Ruotsalainen  ÄssÄ    37    CBRG37  Iisalmi
 Markku Tuomela  Joutomies    7    Sala  Iisalmi
 Jani  Nasse 1    7/37  0PEL    Iisalmi
 Ville  Tikku    7  T1KKU  Sala  Iisalmi
 Juha Herd  Beagle    7/19      Iisalmi/Sonkajärvi
 Erno  Epa    31      Iitti
 KP30DV
 Tapani  Tapsa    19    KRH 84  Ikaalinen/Riitiala
 Ari  Hillari    33  FI6AJH  KRH 155  Ilmajoki
 Heikki  Henkka    33    KRH 3  Ilmajoki
 Jarmo  Kyntäjä    33    KRH 157  Ilmajoki
 Matti  Jed1    33    KRH 049  Ilmajoki
 Mikko  Seiska    33    Seiska  Ilmajoki
 Terho  Tepa    33  FIN6QW  KRH 2  Ilmajoki
 Timo  Suntio    33    KRH 72  Ilmajoki
 Janne  Uhu    33      Ilmajoki
 Timo L-H  T10    7/33      Ilmajoki
 Jari Ala-Varvi  Jarre    33/31    KRH  Ilmajoki/
 Jonathan Sam  Jonttu89  31/33        Ilmajoki/Koskenkorva
 Joonas  Maisteri    7      Ilomantsi
 Marko Immonen  BJ    7/19      Imatra/Joutseno
 Ahti  Esko    7      Imatra
 Peko  Peko    19/31      Imatra
 Juha-Matti Savolainen  Sir Wilhelm  7      Imatra/Saareksiinmäki
 Ilpo Sironen  Kolmekolme  7/16      Imatra/Korvenkanta
 Jarkko Savolainen  Jake  7      Imatra/Saareksiinmäki
 Jussi  Ysi    7      Imatra
 Harri  Rautakasi  7      Imatra
 Juhani  Juti  7      Imatra
 Seppo Haimi  JIP (Jippi)  7/16      Imatra/Mustalampi
 KP41JE
 Petri Sironen  Ysi Seiska  7/31      Imatra/Korvenkanta
 Simo  Routa Kakkonen  7/31      Imatra
 Antero Sjöblom  Antsa  7/4      Imatra
 Karri  35seiska / KiLa24  7     KiLa 24  Imatra
 Sulo  Sulo  7      Imatra
 Kata  PikkuMyy  7      Imatra
 KP41JD
 Anssi  Ritsa     7/31    

 Imatra/Mustalampi
KP41JF

 Mikko  Lehis  7      Imatra
 Jari Hiironen

 Wuoksi

 7      Imatra
 Krisu  Waldoman    31/28    

 Inari/Ivalo
KP38SP

 Ben  Majakka09  12      Inkoo
 Markku Törmä  Cobra    7/33  SF6MOT  Pola  Isokyrö
 KP12DX
 Seppo Reini  Astronautti    31    Pola 18
 Krh096
 Fl096-56 MMA 01
 Isokyrö/Orismala
 Jussi  404 / KRH-32    33  FI6JSP  KRH 32  Jalasjärvi
 KP12IO
 Palle  Demo 66 / 56 KRH 29    33  SF6PAL  KRH 29  Jalasjärvi
 KP12JK
 Kimmo  37  7/31      Janakkala/Turenki KP20HV
 Hämeenlinna
 Sami Eronen  Timpuri    7      Joensuu/Kontiolahti
 Osmo Hirvonen  Ossi    7  SF7OKI  Jola 575  Joensuu
 Pekka Huttunen  Jasso    7    Jola 8  Joensuu
 Jani Hyvönen  Puma    7    Jola 19  Joensuu
 Kari Ikonen  Myrkky    7  SF7MYR  Jola 18  Joensuu
 Pasi Immonen  Paroni    7      Joensuu/Uimaharju
 Risto Jeskanen  Einomies    7    Jola 155  Joensuu
 Minna Koivula  Minttu    7    Jola 82  Joensuu
 Teemu Konttinen  Eppu    7    Jola 17  Joensuu
 Tomi Korpelainen  Korppu    7      Joensuu
 Jarmo Lehtonen  Pikkuhoppu    7    Jola 103  Joensuu
 Reijo Mantsinen  Rema    7  SF7MRA
 SF7NOD
 SF7BBS
   Joensuu
 Vesa Mantsinen  Kawasaki    7      Joensuu
 Kari Muona  Keppi / Ärrä 289    7/19    Jola 170/171  Joensuu
 Tiina Muranen  Tiltu    7    Jola 81  Joensuu
 Janne Mustonen  Tihu / Täystuho    7    Jola 78/79  Joensuu
 Hannu Mutanen  Happola    7  SF7MUT  Jola 58  Joensuu
 Anita Nuutinen  Milla    7  SF7AN  Jola 44  Joensuu
 Teemu Nylander  Puuvene          Joensuu
 Timo Päivinen  Zapper    7      Joensuu
 Ilkka Raassina  Ile    7      Joensuu
 Antti Torni  Apassi    7    Jola 7  Joensuu
 Heli Toropainen  Äksy    7    Jola 220  Joensuu
 Jarkko Tukiainen  Jake    7    Jola 15  Joensuu
 Panu Vallius  Irokeesi    7      Joensuu/Kontiolahti
 Tommi Ylönen  Nokia    7      Joensuu/Kontiolahti
 Mikko Turpeinen  Mike    7      Joensuu/Rantakylä
 Tuomo  Kentti    7/19      Joensuu
 Oiva Pääkkönen  Niini        Jola 84  Joensuu
 Mika  Kuso  31    Kosla 9  Joensuu
 Estonia
 Eino Ryynänen  Tuplakymppi  31/7     Karja-la 20  Joensuu
 KP52DL
 Urpo Vartiainen  Upi Vee / Jola 4  7     Jola 4  Joensuu
 Jarkko Kaasinen  Jasu       Jola 2  Joensuu
 Jari Inkinen  Malibu       Jola 3  Joensuu
 Arto  Japukka  7/31      Joensuu
 Kitee
 Jussi Kilpinen  Jussi  31/7      FinnLa  Jokioinen
 Tuomas  Tunna  7/31      Joutseno
 Lappeenranta

 Tommi

 Reku

 7    

 Joutseno
 Savonlinna

 Vesa

 Zetka

 7

   

 Joutseno
 Puumala

 Juhani S.  135    31      Juokslahti
 KP21PX
 Arvo Kortelainen  Ahven    7      Juuka
 Tapio Ovaskainen  Herkko    7      Juuka
 Lassi Haikka  Baltic    31/35  SF6LMH    Jyväskylä
 KP22VG
 Timo Kuusela  Tiku    37/31      Jyväskylä
 Marko Luomala  Vaski    27/31      Jyväskylä
 Marko Tolvanen  Jason    31      Jyväskylä
 Ossi Ylönen  Asentaja    9/31      Jyväskylä/Hankasalmi
 Eino Ijäs  Uokki    31  UOKKI    Jyväskylä
 Arttu Lähteelä  Andy    20/37      Jyväskylä
 Mika Marttinen  Hönö 24    20/37      Jyväskylä
 Mika Nieminen  261    31      Jyväskylä
 Ari Savolainen  Moku    31/33      Jyväskylä
 Juho Tuohinen  JD    37/31      Jyväskylä
 Teemu Yksjärvi  Kulu    31/37      Jyväskylä
 Keke  59    31    Kosla  Jyväskylä
 Jussi Salminen  Jusa    7/31      Jyväskylä
 Aku Ilola  Donaldo    7/31      Jyväskylä/Puuppola
 Kassu  KH65    31      Jyväskylä
 Antti Toivonen  Naski  31/16      Jyväskylä
 Tommi  Kylä 218 / 56EL305  31      Jyväskylä/Vaajakoski
 Pete  SAR  7/16      Jyväskylä
 KP22UE
 Mikko Hautanen  Cobra  27/31      Jyväskylä
 Arto  Retu  28/31      Jyväskylä
 Jyri Selin  025 / SE 25    31/40  SF6JYR    Kosla  Jämsä
 KP21OV
 Jari M.  Hessu    40    Pola 115  Jämsä/Jämsänkoski
 Jaakko Leppänen  Notko 1    31    Kosla 255  Jämsä/Jämsänkoski
 Tenho  Tenu  31     Sapeli  Jämsä/Jämsänkoski
 Jarno Martikainen  Jama    7/9      Järvenpää
 Harri Niemi  KGB / Studio 48    7      Järvenpää
 Timo Rönkkö  Local / Lokaali    7  SF2TR    Järvenpää
 KP20ML
 Paavo Syysmäki  Studio 23    7    Studio 23  Järvenpää
 Lillqvist Alf  Studio 46 / Affe    7    Studio 46  Järvenpää
 Turo  Studio 5 / Turo    11/7    Studio 5  Järvenpää
 Tero Rönkkö  Studio 45 / Poppamies    7    Studio 45  Järvenpää
 Mika Tiihonen  St2    31    Studio 2

 Järvenpää

 Kauko Pajunen  Aku    7  FI8AKU    Jääli
 Juha Kaisko  Kaissi    7    Tusla  Kaarina
 Markus Kontturi  Makke    7    Tusla  Kaarina
 Markku Lahti  Gurkku    7    Tusla  Kaarina
 Sami Saarela  302    7/19      Kaarina/Halikko
 Arto Vesterinen  Lahti    7/19      Kaavi/Maarianvaara
 Yrjö Pimiä  Yöpöllö    29/31    Kosla 228  Kaavi
 Olli-Pekka Ahonen  Opa    7/31       Kajaani
 KP34UF
 Janne Pahkala  Tallaaja    7/31      Kajaani
 Juha  Taku    7/31  JU1CE    Kajaani
 Marko  Tärppi    7/31      Kajaani
 Mika Pikkarainen  Pikkis    7      Kajaani
 KP34UF
 Perttu Brännare  Polttaja    7      Kajaani
 Risto Turpeinen  131          Kajaani
 Jukka-pekka Väisänen  Jukkis          Kajaani
 Pauli Piippo  Piippo          Kajaani
 Jere Hyvönen  Jelly    7/31      Kajaani
 Sakari Huotari  Pantteri    7      Kajaani
 Sami Föhr  Pingeli    7      Kajaani/Vuolijoki/Otanmäki
 Vesa Lappalainen  Joonatan    7      Kajaani/Vuolijoki/Otanmäki
 Jari  ED Käsikapula  7/15        Kajaani
 Toni Heikkinen-Mulari  Pystäri  7/19        Kajaani
 Puolanka
 Heikki Lähteenmäki  Hezzu  7        Kajaani
 Hanko
 Jorma Mannikko  TRC 1383 / Pola 70    7      Kalajoki
 Mikko  Mo 1    20/31    Kosla 345  Kalajoki
 KP14XF
 Markku Saario  Susi 6    7  FI8SUS    Kalajoki
 Hannu Tilus  Simson    20/31  FI8SIM    Kosla,Pola,KRH 39  Kalajoki
 KP14XG
 Oskari Orjala  Otus    22/18      Kalajoki/Himanka
 KP14TB
 Johannes Karhula  Kenkä    20      Kalajoki/Himanka
 KP14TB
 Mika Kulla  Miksu  20        Kalajoki/Himanka
 Tapio Niemelä  Vennamo / PILA154    27  SF3TKN  Pila 154  Kangasala
 Topi  Ula 27 / Ufo    31      Kangasala
 Kari Anttila  879    27    Pila 879  Kangasala
 Teemu  Muki    27      Kangasala
 Erkka Tuomi  K 1    28 KETTU1    Kangasala/Kuhmalahti
 Sastamala/Vammala
 Jose  Pikkumusta  27/19      Kangasala
 KP11XJ

 Seija Leppäjärvi

 Pila 150

     

Pila 150

 Kangasala
 Veikko Hämäläinen  Puula 14    2/35      Kangasniemi
 Jukka Liikanen  Huisko Puula 08    2/35      Kangasniemi

 Onni Kovamäki

 Onni

 28/31

   

 Kankaanpää
 KP11ES

 Pekka  P16  7/28    VINLA  Karkkila
 Urjala
 Janne  85    15/25      Karstula
 Lehtimäki/Kortesjärvi
 Petteri  Korppi    7      Karttula
 Arho Paatiala  Kaakkuri    7/31      Karvionkanava/Varkaus
 Joni Rinta-Möykky  SF6RM  33/7      Kauhajoki
 Tapio Kara  Rapakaari    7/31  FI6TEK  Pola, KRH  Kauhava  KP13JC
 Liperi
 Tomi  Puolikutonen    31/7      Kauhava
 KP13MC
 Mika  650    20/31    Kosla 650  Kauhava/Alahärmä
 Sami  Kumiankka    20/31  ANKKA1  KRH, Kosla  Kauhava/Kortesjärvi
 Mika  Rekkamies 83    1/40      Kauhava/Kortesjärvi
 Lehtimäki-Kokkola-Karstula
 Juha  Juippi  19    Pola 10  Kauhava
 Karikko  Karikko    7/39      Kemi
 Pekka  Lohi    7/31  FI9LOH    Kemi
 KP25IQ
 Retu  Retu    7/39      Kemi
 Tommi  Tommi    31      Kemi
 Jari Mertala  56RF005    7/19    RF  Kemi
 Marko  Mikke  7/31

 Kemi
 Arto Juujärvi  Heimola    31      Kemijärvi
 Jakke  Jakke    7/39      Keminmaa
 Jukka Tammia  Kymppi / JPT    19/31  FI8H10    Kempele
 Jones  KK1    7/31      Kempele
 Jyväskylä
 Tommi  579 / 56SF95  20      Kempele
 Jarno Alarauhio  Miliisi / 56JTA423  7/28    Kosla 423  Kempele
 KP24SV
 Teemu Vesa  Joro / 56RS500  7/28        Kempele
 KP24RV
 Joni Alavesa

 Kulmarauta / 56AI704

 7/28

       Kempele
 KP24RV
 Jukka Matikainen  Roope Ankka    14/15      Kerava
 Jani Nousianen  JFK    7      Kerimäki
 Miikka Marjamaa  Särkkä / YAP 88    6/22    KeLla 2  Kesälahti
 Jari Taskinen  Jarkki    19/31      Kesälahti/Purujärvi
 Ari Kaunisto  Komeetta    31  SF6ATK  Pola 206  Keuruu
 Riku  KLA-55    31      Kiiminki
 Kristian  Koirapoika    11/38      Kirkkonummi/Jorvas
 Mika  Koltoistkuuskyt    7/35      Kirkkonummi
 KP20EG
 Pasi Ruotsalainen  Mäyrä            Kirkkonummi
 Jarkko Ollikainen  Jakke    7/31      Kitee
 KP52BC
 Masa  Maxx  7/28        Kitee
 Jani Ikonen  Egsise / 56PJ076    7      Kittilä
 KP27KP
 Janne Venäläinen  Vapa    7    Sala  Kiuruvesi
 Arto  Kasko    31/27      Kivijärvi
 Janger Ari  Speedy    7/19    Eula 47  Kokemäki
 KP11DG
 Kalle Virtanen  Gallu    7/19      Kokemäki
 Erno Märsynaho  Erno  31      Kokemäki
 Jussi Lappalainen  Tarkiitti    10/31

 Kokemäki
 KP11DG
 Pekka Takala  Pihti    19/20/33    KRH 01  Kokkola
 A. Lahti  Arska    20      Kokkola
 Päivi Törmänen  Pitkäsääri    20      Kokkola/Kälviä
 Salla
 Petri Törmänen  Timpuri    20      Kokkola/Kälviä
 Salla
 Tomi Puumala  Tervari    20      Kokkola/Kälviä
 Juho Puumala

 Piiska / Jumpula

 20/15

     Kokkola/Kälviä
 Petri Yli-Hukka  Köppä    20/31      Kokkola/Lohtaja
 KP14RA
 Niina Yli-Hukka  Mankeli    20/31      Kokkola/Lohtaja
 KP14RA
 Ilu  Ilves    7      Kontiolahti
 Jarmo Saastamoinen  Korpi Keisari    7      Kontiolahti/Jakokoski
 Jukka  309    31      Korpilahti
 Anttila  Seiskapekka    7/19      Koski TL
 Mats Harjunen  Matu    1/19      Koski TL
 Antti  Nokka    1/19      Koski TL
 Mika L  Narri        EKU-Team 62  Koski TL
 Jorma Hiironen  277 / Sapeli 27 / Syke    31  FI5SYK  LA3 277  Kotka
 KP30LM
 Hannu Holopainen  823 / Servo      FI5SER  LA3 823  Kotka
 Matti Kauppinen  Kotka 54    19/31  FIN554  LA3 54  Kotka
 KP30LM
 Ville Rautiainen  Lelu 68    36/31      Kotka
 Helsinki
 Arto Rinkinen  Ako    31  SF5AKO    Kotka
 KP30LL
 Simo  Kotka 875 / Simo    3/31    LA3 875  Kotka
 KP30LL
 Kimmo  Terva          Kotka
 Raimo Koponen  Inssi    3  FI5INS  LA3 267  Kotka
 KP30KL
 Pauli Arnell  Pauli66    3/31    LA3 66  Kotka
 Tuomas J.  Tumppi    3/31    LA3 44  Kotka
 Kristian Kiri  Kirppa    3/31      Kotka
 Jouni Waris  Jontte76    3/19      Kotka
 Janne Railo  Nalle    3/19      Kotka
 P. Korhonen  Nove    7/16      Kotka
 Kimmo  Terva      FI5TER    Kotka/Kuutsalo
 Tero Räsänen  Finlandia    3/19      Kotka
 Tommi Räsänen  Termiitti    3/19      Kotka
 Jari Vallentin  Rahti 4109    19      Kotka
 Christian Rethmann  Krisse  3/31      Kotka
 Ari  Arska    31      Kouvola
 Petri Suominen  T9    7/37    Kola 999  Kouvola
 Toni Turku  196    19/31    Kola 196  Kouvola
 KP30IU
 Topi  Topi / 56TP71    19/31    Kola 361  Kouvola
 KP30IV
 Lassi  197    19/31    Kola 197  Kouvola
 KP30IU
 Ari Sovijärvi  Apz    31      Kouvola
 Mikko P  198    9/31    Kola 198  Kouvola
 Jani Tilli  Jamppa    19      Kouvola
 Mika Kasurinen  77  Knalli    7/31     Kola, Kosla  Kouvola
 Antti  Jaava / 56SD105    31/19     Kola 308  Kouvola/Anjalankoski
 Heikki  Häkä    31        Kouvola/Anjalankoski
 Juho  Juuso    31        Kouvola/Anjalankoski
 Ville  Black / 56SD106    31/19        Kouvola/Anjalankoski
 Ville V.  Transistori    7/31        Kouvola/Anjalankoski
 Mika Turunen  Hitsari    31/19    Kola,Sapelit,Kosla  Kouvola/Kuusankoski
 Tero  Alf    31      Kouvola/Valkeala
 Mika  Snowman    19/31      Kouvola/Valkeala

 Pekka

 Demo 32

31/28    Kola 32  Kouvola
 Konsta Kelloniitty

 Konsta

 19/31      Kouvola
 Joonas Uljanoff  J.U  9/13      Kouvola
 Lilja Valjakka  Hukka 31    7    Hukka 31  Kuhmo
 Reino Valjakka  Nikkari    7    Hukka 34  Kuhmo
 Eerik Hoffren  Kymppi    31      Kuopio
 Jarkko Korhonen  Jekku    17/31      Kuopio
 Veli-Matti Lammentausta  Velkka    31      Kuopio
 KP32TT
 Jorma Pulkkinen  Nitro    31  N1TRO    Kuopio
 Jani  Tupla    31      Kuopio
 Petri  Petri    31/33      Kuopio
 Marko  Mosse    7/37  M0SSE    Kuopio
 Marko  Voltti    27  VOLTTI  Crew 27  Kuopio
 Tommi  Tomppa    31  56EG6  Pola  Kuopio
 A-P  Puijo    7/22      Kuopio
 Petteri  Korppi    7      Kuopio
 Mike  Lima 1    31    Kosla 191  Kuopio
 Kari Antikainen  Ka    31/22      Kuopio
 Ari  Myyrä  31        Kuopio
 Matti  Masa  31      Kuopio
 Niko Karttunen  NK  28/31      Kuopio/Karttula
 KP32NS
 Jukka Myllymäki  Jukebox    1/40    Kosla  Kuortane
 Antti Tuuri  Piikki    16      Kuortane
 KP12RU
 Timo Vaininpää  Pappila    31  SF6TPV  Pola 325  Kuortane
 KP12RT
 Teemu Lehtimäki  Ressu    33  RE55U  KRH 55  Kurikka
 KP12EO
 Juha  Laika    33    KRH 04  Kurikka
 Jukka  PV4    33      Kurikka
 Heikki Fors  Hessu    31/33      Kurikka
 Tony

 Vanha-Seiska

 31/28      Kurikka/Jurva
 Ilkka  Ile  7/31  SF8ILE    Kuusamo
 Sami  Sami    7/31      Kyrö

 Mikko

 34 Kyyjärvi

 28/31    

 Kyyjärvi
 Riihimäki

 Timppa

 Pyyttoni

 31/28    

 Kärkölä

 Mikko Aalto  Mikza    7/19      Lahti
 Vesa Jaakkola  Lahti 10    7    Lahden LAY 10  Lahti
 Kari Poutanen  KP 2    7    Lahden LAY 8  Lahti
 Anita Saarinen  Poro 2    7/31    Lahden LAY 25  Lahti
 Timo Vuorelma  Gonzo    7      Lahti
 Mika  Miso    14/31      Lahti
 Henry Ahonen  Lepo 10    7/31        Lahti
 Keke  Patrol31  31        Lahti
 Jouni Schroderus  Joppe  31      Lahti

 Jarkko

 nbsp;Dami

 31      Lahti
 Jorma T  Leppä 10  31      Lahti
 Jesse Aittakari  Jesu          Laitila
 Henry Ali-Mattila  Hönö    10      Laitila
 Ari Jokila  Raasinkorpi    10      Laitila
 Turku
 Samuli Perkkola  Vasa          Laitila
 Sebastian Perkkola  Ventti    10      Laitila
 Juha Sirola  Muumio          Laitila
 Aleksi Sukari  Sugge          Laitila
 Janne Uusitalo  Hugo    10      Laitila
 Jarno Valtonen  Japi          Laitila
 Joonas Varjo  Jonde          Laitila
 Mikko Äärilä  Miki          Laitila
 Jesse Tuomi  Jepu    10      Laitila
 Jani-Petri Vallamo  Huuhkaja        Laitila
 Ahti  Esko    7      Lappeenranta
 Ilkka  Ile  31/19    TRC  Lappeenranta
 Jyri Hassinen  Radar1    7  SF5JHA    Lappeenranta
 Savonlinna
 Jon Heinonen  Heiska    31  SF5JON    Lappeenranta/Ylämaa
 Mikko Käppi  Mikko  31/19      Lappeenranta/Ylämaa
 Tuomo Hyvärinen
 Tumpe  7/31      Lappeenranta/Simola
 Jani  Miska    7      Lappeenranta
 Imatra

 Hannu Huttunen

 Hane  7/31      Lappeenranta
 Timo Lahti  Pallo    19/31    Eula 24  Lapua
 Kustaa  Kustaa    31      Lapua
 Janne Pitkänen  Mutka 6    19/31      Laukaa
 Timo Vehtari  Vonka 4    31      Laukaa
 KP22XK
 Hannu  Kesla-59    28/31    Kosla 208  Laukaa/Lievestuore
 Jari Hynninen  Paja  31    Koho 73  Laukaa
 KP22XK
 Teemu Karjalainen  Susi2    31/7    Eula  Lemi
 Ville Lähteenmäki  Vepari    7/20      Lempäälä
 Sami  Sami    19/20      Lempäälä
 Ate

 Merikontti

 39/19      Lempäälä
 Kari Hämynen  Lila 52    7    Hukka 9  Lieksa
 Kyösti
 Karhu
3

 Lieksa
  Seppo Kolehmainen  Roope    7/19      Lieksa
 Pentti Nevalainen
 Bitti
7  LIE1

 Lieksa
 Tapio Honkanen  Tapsa    3/7      Lieksa
 Ari
AP
3

Lieksa KP53BH
Jouko
46
3/7

Lieksa
 Osmo Heiskanen  OSO     3/7      Lieksa
 Jaakko Herranen  MaDonna    16/22      Lieto/Turku
 Seppo Pykälämäki  Aurakolme / Kosla 4    7/31  SF1SEP  Kosla 4  Lieto
 Teemu Kyynäräinen  TK80    7/31      Lieto

 Jarmo Hynynen

 Jamppa

 7/28    

 Liminka
 Sonkajärvi

 Juha Hulkko  Kipinä  7/31    Karja-La 21  Liperi
 Joni  Jonsku    7/31  SF2JY    Lohja
 Ville  Ville    7  SF2VIL    Lohja
 Timo Lindqvist  Linkku    7      Lohja
 KP20BG
 Tapsa  Cruiser    7      Lohja/Voudinpuisto
 Petri Taskinen  Tasu    7/31      Lohja/Saukkola
 Arto  Arto  7        Lohja
 Petri Saarinen  Petri    31      Loimaa
 Salo
 Olli  L-8  7     Pila 1000  Loimaa
 Jouko Selvenius  17  7      Loimaa
 Johan Saranpää  Hemmo 1  3/16      Loimaa/Mellilä
 Saku Rouvali  Rompe / Rompe1  19/31      Loimaa/Metsämaa
 Forssa
 Mikael Carling  Leijona    19/21    Sapeli 10  Loviisa
 Daniel Lindfors  Suhari    19/21    Sapeli 14  Loviisa
 Vesa Kekkonen  Vege    19/31      Loviisa/Ruotsinpyhtää
 Hans-Peter Kumakari  Hansu    19      Loviisa/Ruotsinpyhtää

 Aimo

 Marsupilami

 7/19    

 Lumijoki

 Jari  Nalle    7/20    Kosla 44  Luohua
 Jari Taipale  Jalmari    19/20      Luumäki
 Tommi Kähkönen  Tomppa    31    Kosla  Maaninka
 Jari Leppänen

 Köppä-ukko

 19/31    Keila 61  Maaninka
 Leino  Leino    3/31      Masku
 Marko Hämäläinen  Masa    31  FI4MH    Mikkeli
 Topias Parkkinen  Hansu / Willi 50    19/31  FI4TP    Mikkeli
 Jukka Pulkkinen  Usva    31  FI4JPP    Mikkeli
 Petri Tarkiainen  Nallikallio    31/33  FIN4PT    Mikkeli
 Tero  Nikkari 2    7/31      Mikkeli
 Sami Parkkinen  Bunkkeri    7/19      Mikkeli

 Tami Häkkinen

Häkkinen

 19/31    

 Mikkeli
 Ristiina

 Jami Koskela

 Jaampo

 7/31    

 Muhos
 Teuva

 Mikko Mäkelä  357    19/31      Multia
 Jukka Parkkinen  Pessi / KoSLA 177    31/19    Kosla 177  Muurame/Isolahti
 Make  Make    19/31      Muurame
 Minna Haapasalo  KoSLA 222 /Minttu/ TriplaKakkonen 31/19     Kosla 222  Muurame/Isolahti
 Timo Lahti  Pallo

 

 7/19    EuLa 24

 Muurame

 Harri Vallin  Studio 13    7    Studio 13  Mäntsälä
 Ville Väre  Leijona 2    7/27    Studio 3  Mäntsälä
 Hannu Suomi  Kupla 65    27      Mäntsälä/Sälinkää
 Jenni Haikala  A10      SF3JEN    Mänttä-Vilppula
 Lahti
 Jouko Haikala  T20      T20AAA    Mänttä-Vilppula
 KP22IA
 Janne Antila  Viikinki    31/35  SF3JJA  Pola 197  Mänttä-Vilppula
 KP22GA
 Ari  Lolo    31    Kosla 257  Mänttä-Vilppula
 Sakari Pynnönen  Rumpu-Vääpeli    31    Kosla 15  Mänttä-Vilppula
 Jani  Jättis    31      Mänttä-Vilppula
 Sami Bergström  IiKoo &nbspnbsp;7/31    TuSLA  Naantali
 KP10AL
 Juha Halmiainen  006 / Josa    7/31      Naantali
 Esa Kalliokorpi  Goswin    7    Sala  Nakkila
 Pasi  Sesta 28  31      Nakkila
 Mika Lehtonen  MikLe  31      Nakkila
 Juha Niemi  Kotka    7/31    Sapeli 59  Nastola
 KP20XW
 Sepe H  RTS    18/31      Nastola
 KP20XW
 Antti Käyhty  Kreivi    31      Nastola
 Jaala
 Lauri Riikonen  Ässä

 31

     Nastola
 KP20WW
 Kari  Takamäki  31      Nastola
 Pekka Lappalainen  Peku    37/31    CBRG37  Nilsiä
 KP33UF
 Ilkka  1408    20    Kosla 340  Nivala
 Janne Paavisto  Palikka    7  SF1PJ  Jokla 23  Nokia
 Harjavalta
 Jani  Poweri    27      Nokia
 Jari Pärssinen  Kapula 5    19/31      Nokia
 KP11RL
 Juha Pitkäjärvi  Kanttori    30/35  SF3PPJ    Nokia/Siuro
 Harri Lampola  Lampola  3/13    

 Nousiainen

 Simo Janhonen  Maikki    19/11      Nummela
 Markku  Mastorontti
 Annica
 
 
 19
 19/7
     Nummi-Pusula
 Markku Antila  Hukka 26        Hukka 26  Nurmes
 Ritva Antila  Hukka 27        Hukka 27  Nurmes
 Matti Honkonen  Pitkä 2    7    Hukka 35  Nurmes
 Reijo Häkkinen  Tuura    7    Hukka 14  Nurmes
 Pauli Kokkonen  Pikku-Kalle          Nurmes
 Ari Korhonen  Petteri    7    Hukka 30  Nurmes
 Markus Kostamo  Hukka 23    7    Hukka 23  Nurmes
 Juha Kotilainen  Tuplakymppi    7    Hukka 20  Nurmes
 Kati Malila  Chanel 5    7    Hukka 21  Nurmes
 Kati Mäkinen  Krisse    7    Hukka 2  Nurmes
 Kauko Mäkinen  Seiska    7      Nurmes
 Pekka Nevalainen  Hukka 7    7    Hukka 7  Nurmes
 Jussi Okkonen  Kuikka    7    Hukka 6  Nurmes
 Hannu Pellikka  Peltsi    7    Hukka 22  Nurmes
 Juhani Piironen  Käpy 10    7    Hukka 40  Nurmes/Valtimo/Rautavaara
 Marko Piironen  Lehto 1    7  FI7MPP  Hukka 19  Nurmes
 Anne Pulkkinen  Sierra / Yöperho    7    Hukka 13  Nurmes
 Hannu Pulkkinen  Käki    7    Hukka 25  Nurmes
 Kari Pääkkönen  Jatsi 1    7    Hukka 8  Nurmes
 Arto Siira  Hämy    7    Hukka 33  Nurmes
 Juha Tiainen  Hukka 5    7    Hukka 5  Nurmes
 Jaakko Tirkkonen  Hukka 16    7    Hukka 16  Nurmes
 Jari Tolvanen  Taikaviitta    7    Hukka 4  Nurmes
 Joensuu
 Lauri Tuovinen  Late    7    Hukka 12  Nurmes
 Harri Ulgren  Hukka 11        Hukka 11  Nurmes
 Henri Vainionpää  Tori 15    7    Hukka 15  Nurmes
 Kuopio
 Kimi  Ami5    7  NUR001  Hukka 10  Nurmes
 Teemu  ZX    7/28      Nurmes
 Jari Kosonen  Team-25    33/36    Studio 20  Nurmijärvi   KP20JL
 Tohmajärvi
 Markku  Sakaali / Kila 25  7/11    KiLa 25  Nurmijärvi/Perttula
 Vesku  Tuplavee (W)  36      Nurmijärvi
 Crisse  Pikkulassi

 36

     Nurmijärvi
 Tomppa  Condor

 

   

 Nurmijärvi
 Asikkala

 Jontte  Jontte    7/31  SF2JIU    Orimattila
 KP20US
 Heikki Niemi  Obelix  31      Orimattila
 Perttu Lehtonen  Kärppä  7/11
   Orimattila
 Siru Neuvonen  Humma        Orimattila
 Ib Bromberg  Catti    19/27      Orivesi
 Juhani Airaksinen  Mark-5          Oulu
 Risto Bloigu  Punainen    28/7      Oulu
 Harri Junttila  o-33    7/20  FI8O33    Oulu
 Martti Järvelin  Oscar 66    7      Oulu
 Esko Karjalainen  Hermanni    22      Oulu
 Antti Känsäkoski  247     7/31  FI8RKS    Oulu
 Jarmo Lempiäinen  Oula 115 / Platina    7/31  FI8JAR
 JARBOX
 JARN
 Oula  Oulu
 KP24SX
 Jani Manninen  Jade    7    Eula  Oulu
 Rauma
 Vilho Perttunen  Ville    7      Oulu
 Veikko Puusti  63    31  FI8VEP    Oulu
 Juhani Tervonen  31    7  FI8OKJ    Oula 1  Oulu
 KP24TX
 Raimo Turunen      7  FI8RAT
 RATNOD
 RATBOX
 FI8NET
   Oulu
 KP25RA
 Jukka Väyrynen  #72    7      Oulu
 Aku  56HD40    31  FI8AMI    Oulu
 Jari Viitaniemi  Markiisi    7/31      Oulu
 Make  56HD7 / Make    19/31  FI8HD7  HD 7  Oulu
 Make  ML 74    31  FI8ML    Oulu
 Jupe  Eppu    7      Oulu
 Henkka  Poku    7      Oulu
 Matti Väätämöinen  Syyni    7      Oulu
 Jussi  Kivi    7  FI8PCM    Oulu
 Mikko Hofslagare  Hoppa    7/31      Oulu
 KP25RB
 Juuso Yli-Pyky  P-75    7      Oulu
 Jarmo Hynynen  Jamppa  7/28      Oulu
 Sonkajärvi
 Jussi  Larke    7      Oulu
 Timo Vaaramaa  Puuseppä  7/31      PoLa  Oulu
 Kerava
 Jukka  JF  7        Oulu
 Jaakko Hiltunen  Jaaki    7/3      Oulu/Ylikiiminki
 Matias Marttila-Tornio  Matikainen    7/3      Oulu/Ylikiiminki
 Antti  Vesala    7/3       Oulu/Ylikiiminki
 Atte Niemelä  Atte    7/3      Oulu/Ylikiiminki
 Kalle  Kalle    7/3      Oulu/Ylikiiminki
 Jouko Jussila  Jopi    7/31      Oulu
 Jupe  Eppu  7/31        Oulu
 Pasi Luoto  Oula 126  20     Oula 126  Oulu
 Kuopio
 Sami  Sale  7        Oulu
 Ari Tabell  Oja  7      Oulu
 Markku Rajanen

 Nollakasi (08)

 7/28    

 Oulu/Heinäpää
 KP25RA

 Olavi Rönkä  O 999  19/31      Oulu
 Teemu Karjalainen  Comppi

7/28 

   

 Oulu/Kiiminki
 KP25VC

 Vesa  305    31/28      Oulunsalo
 Ville  Pommi    7      Oulunsalo
 Henkka  Hönö  7/20      Oulunsalo
 Seppo Vähämäki  Kujakatti    31  SF1KK    Paattinen
 KP10EO
 Jari Huhtala  Nalle    7/20    Kosla 44  Paavola
 KP24OO
 Veijo Saarinen  Poro 1    31    Lahden LAY 15  Padasjoki
 KP21PI
 Anita Saarinen  Poro 2    7/31    Lahden LAY 25  Padasjoki
 KP21PI
 Urho Suominen  Yökyöpeli          Paimio
 Jani Takamaa  Tuki 2    7/31      Paimio
 KP10IK
 Kati  Osku    7/31      Paimio
 KP10IK
 Timo Suntila  TP    7/31      Paimio
 Sakari Saarelainen  Paju 8    7    Hukka 28  Pajukoski
 Jouni Romppainen  Alanko    7      Paltamo
 Olli Kallonen  Hylsy / Tupla 10    31  SF1OK    Parainen
 Sami  Warner    7/31      Parainen

 Sami

 Österby

 7/31    Tusla  Parainen
 Jari  Jarska    7/31      Parikkala
 Seppo Pimiä  Kirkonmies    7/31      Parikkala
 Timo  T-5    7/19      Parikkala
 Juuso Muhonen  Kaks kutone    19/31      Parikkala
 Toni Naukkarinen  Tmn  7/19      Parikkala
 Lauri Ranta  Late    7/31      Peltosalmi
 Iisalmi
 Petri Kotanen  Tupla 4    31/19    Petäjä 44  Petäjävesi

 Mika Notkonen

 Kone1

 28/31      Petäjävesi
 Laura Lindholm  Hiski    31/34  FIN4LL  Piela 6  Pieksämäki
 KP32NH
 Matti   Masa68 LiikkuvaTuki  7/19FM       Pieksämäki
 Reijo Ruotsalainen  Rexi    7    Sala 109  Pielavesi
 Ilkka Palttala  Pirkka 1    31      Pirkkala
 Timo Taskinen  Pirkka 2    10    Pila 33  Pirkkala
 KP11UQ
 Seppo Torsti  TRC591    31/16  SF3TRC    Pirkkala
 KP11TK
 Jari Paavilainen  Pawe    19/2      Pirkkala
 Janne  J.T.    7/31      Polvijärvi/Kinahmo
 KP42SU
 Mika  Sale    31/7      Polvijärvi
 Pekka Ahlqvist  Ama / NL-O6    31      Pomarkku
 KP11AR
 Jouni Nousiainen  Jone    7  SF4JTN    Punkaharju
 Mike  Kivikarhu    31  SF1EF1    Punkalaidun
 Juha Haavisto  Huli    7      Pori/Yyteri
 Markku  Taunus    31   Napa-La  Pori
 Mauno Mäkiranta  Kanto    16  SF1KPP    Pori
 Markus Niinisalo  Karvinen    7    Jokla 8  Pori
 Jouko Pihl  Jokkeri    7/31    PLK 18  Pori
 Seija Pihl  Natalia    7/19    PLK 290  Pori
 Rami  Kotimainen    31      Pori
 Riku  Riku    14  FI1BBS
 SF1RFB
 SF1RFM
 Jokla  Pori
 Harjavalta
 Visa  Latva    31/19  SF1VML    Pori
 Jarno  Oxygen    31      Pori
 KP01UL
 Jarkko  Rusakko    31    NRC Pori  Pori
 KP01
 Juhani Rahkonen  Jusu    10/13      Pori
 Antti  Mökö    7/13      Pori
 Jussi Eränummi  Purkki    31      Pori
 Harjavalta
 Marko Laukkanen  ML74    31  FI1ML    Pori/Meri-Pori/Yyteri
 Tapio Koivunen  Kotka    31      Pori/Yyteri
 Matti Pajamäki  Veturi  10/31    PLK 317  Pori
 Tapio Rantanen  Annala  31  FI1TAR    Pori
 Jarmo  JR-63 / Kuuskolmonen  31/7      Pori
 Ulvila
 Pasi Grönholm  Rahti 4122  31/19      Pori
 Tiina Grönholm  Tintti  31/19      Pori
 Timo Jaamanen  TeeJii    7/31     Kosla 337  Pori/Sauvo
 Helsinki
 Jussi  Lapa  10/31      Pori
 Veijo Kuusela  Veka  31      Pori
 Jesse  Vinkuheinä / 56FIN93  28/33  56FIN93    Porvoo KP20TJ
 Lapinjärvi/Porlammi KP30BP

 Markku Salo

 Reppana / 56SF82

 31    

 Porvoo

 Miko  Escort        Posio
 Antti  Mazda  13      Posio
 Jonne  Ylisijo90  31      Posio

 Jyri Mäntyniemi

 Jyr32  31      Posio
 Manne Mourujärvi  Kettu  19/31    Pola 251  Posio

 Janne

 Kirsikka

 4    

 Pudasjärvi/Kurenalus

 Kimmo Liukkonen

 Rontti

 31      Pukkila
 Tuomas  SeeTee / CT    7/31      Pyhtää

 Matias

 Masi  19      Pyhtää
 Jukka Silvennoinen

 Kylä 840

 7/31  

 Kylä 840

 Pyhäjärvi

 Sebastian Perkkola  Ventti    4/19      Pyhämaa
 Turku
 Arto Mikkonen  101    31    Pola 262  Pyhäntä
 Jani  Jani    5/7      Pyhäranta
 Marko Nieminen  Ruuti    7/31    Vasla 33  Pälkäne
 Pekka  Haukka    27/31      Pälkäne/Luopioinen
 Mikko S.  Cobra    21      Pöytyä/Yläne
 Timo Kaipio  Tipi 77    7  FI8WOX    Raahe
 Tapio Kivinen  Retu    19/7      Raahe
 Juha-Pekka  J-P-asema    7/31  FI8TJP      Raahe/Pattijoki
 Jukka  Justeeri    7      Raahe
 Vesa-M. Kallio  Kettu-1    19      Raahe/Pattijoki
 Jouko Jussila  Jopi    7/31        Raahe
 Tarmo Mielonen  Mega 7    31/16    Mega 7  Raasepori/Karjaa
 Markus Wessman  oh2gfc    7/31      Raasepori/Karjaa/Kuusjoki
 KP10TB
 Antero  Antero    7/31      Raasepori/Pohja
 KP10SC
 Kari Nurkkanen  Mega 5    31/24  SF2KJN    Raasepori/Tammisaari
 KP10RA
 Per-Eric Salo  Feeniks  7/31      Raasepori
 KP10TB
 Elina Kääriäinen  Milla Magia        Tusla  Raisio
 Marko Niemi  Niemi    7/19      Raisio
 Janne Pulkkinen  Jenkki    7  JP0FIN  Tusla  Raisio
 Ville Reuna  Selma42    7/19  SF1S42  Tusla  Raisio
 Jarno  Jäppinen  7/19    Tusla  Raisio
 Turku
 Antti  AK12    7/31      Raisio
 Aki Leppänen  Laki    7      Rasivaara
 KP42VG
 Olli-Timo Airevuo  Papa Oscar    7/31  SF1OTA    Rauma
 KP01SC
 Juha Andsten  Juha 2    7/31    RauLa 37  Rauma/Uotila
 Antti Auvinen  Koppelo      ATINOD
 SF1ATI
 SF1MOB
 Ilves 10  Rauma
 KP01RD
 Jani Hyvärinen  Chili    7/16      Rauma/Uotila
 Sami Koivunen  Kumppari    7/31      Rauma
 Jari Salminen  Jarkka    7/31    RauLa 167  Rauma
 Samuli Seppälä  Samppa    7    RauLa, Eula  Rauma
 Jani Koivunen  Koippa    31/28      Rauma/Vermuntila KP01SA
 Huittinen  KP11IC
 Kimmo Pajamäki  Vaari    7/31    RauLa  Rauma
 Reijo Aarnio  Flota  7/16 SF1RTK  RauLa 294  Rauma
 Jari Salminen  Raula 167    7/31    RauLa  Rauma/Lappi
 Raimo Jääskeläinen  Rullaati 28      Rautalampi
 Pete Pätilä  Petsku    7      Rautjärvi
 Jari  Jallu    7/27      Riihimäki
 Kari Kärkkäinen  Sapeli-7 / Kaapo    7    Sapeli 7  Riihimäki
 KP20JR
 Ilkka Kervinen  Hukka    7/31      Riihimäki
 Heinävesi
 Jouni  Ukkopuli  7/31      Riihimäki
 Pertti Taivalantt  Ranta27  7/31      Ristiina
 Mika Rautiainen  Tylli  7/31      Ristiina
 Jukka Pajula  Jääkaappi    14/9      Rovaniemi
 Jamppa  Jamo    7/31      Rovaniemi
 Kari  Roi 112    7/31      Rovaniemi
 Jani Uusitalo  Jani nissan    19/31      Rovaniemi
 Jari Salmikivi  Roi 140    7/31      Rovaniemi
 Vesa  K2 / 56 PJ 2  31    Kosla 38  Rovaniemi
 Elja Moilanen  Emppu  31      Rovaniemi
 Jarmo  Kivalo  7/31      Rovaniemi
 Timo  Kolikko  7      Ruokolahti/Salosaari
 Aarne Ryttyläinen  Malibu    27/31      Ruovesi
 Mika Haapala  725  31/16      Ruovesi
 Anita Stranden  56dk56 / Ani  5    Delta Kilo  Rusko
 KP10CN
 Juha Ojaniemi  Juhonov    31      Rusko/Vahto
 KP10DO
 Jarkko Hannula

 Isukki

 7/19  

 EuLA

 Rusko
 Juuso Muhonen  Kaks Kutone    7/19      Saari/Parikkala
 Samppa  Koski 94  31      Saarijärvi
 Janne Aaltonen  Härski / TuP-LA1  19/31      Salo/Pertteli
 Mika Heinonen  Reissumies / TuP-LA3 / Kosla287  19  SF1MJH    Salo
 Jani Janttari  Jape  7      Salo
 Hannu Pukki  Jurpo  15/31      Salo
 Peter Luther  Pete-5  7/19      Salo/Pertteli
 Toni Korelin  TE-71  15/19/31      Salo/Perniö
 Marko Vartiainen  Korppi    19/31    EKU-Team 45  Salo/Halikko
 Kirsi Vehmanen  Villikissa    19/31      Salo/Halikko
 Juhani Kusnetsov  KK9    19      Salo
 Eku  Eku 1   Tuki  31/35  SF1ASE    Salo
 KP10ML
 Mikko Vuorinen  F16    31/35       Salo
 KP10NI
 Matti Nurminen  Mabi  7/31      Salo
 Heli Salonen  Helios AutoTuki  19/31AMFM      Salo
 Sami Saarelma
 Sämpy AutoTuki  19/31AMFM    Tusla  Salo/Halikko
 Toni Korelin  TE71    15      Salo/Perniö
 Juha Naisniemi  Jussi    7/31      Salo/Pertteli
 Markus Peltonen  Peltsi    7/31      Salo/Pertteli
 Pertti Vallittu  Kala    27      Salo/Pertteli
 Mikko Hokkanen  Mikki    19/31    56 KW 001  Salo/Pertteli
 Eetu Kivioja  Eetu  7/19      Salo/Halikko
 Kari Palenius  Karbaasi

 3/25

     Salo/Perniö

 Jari Salminen

 Leija / EKU 117

 31

     Salo
 KP10OM

 Petri Leinikka

 Pete

 31/25

     Salo/Särkisalo
 Sauli Tuomisto  51  19/31AMFM      Salo/Halikko
 Pertti Kaijasilta Satakakskolme  31
Sugar-Delta, Foxtrot Lima  Salo/Kisko KP10QH
 Helsinki
 Jarno  Kipinä    28  SF1JL    Sastamala/Vammala
 KP11LI
 Anttila  Roope    7/19      Sastamala/Vammala
 Koski TL
 Are  31    28  SF31
 NODE31
   Sastamala/Äetsä
 KP11IG
 Marko  Metso  31      Savitaipale
 Mansku  Ruokki    7/31      Savonlinna
 Timo  Hakkeri    7/31      Savonlinna
 Kimmo Keisanen  Kojootti    11/33      Seinäjoki
 KP12KS
 Pete S.  James    31/33  SF6TT  KRH 13  Seinäjoki
 Oulu
 Joona Åkerberg  Palikka    33    KRH 26  Seinäjoki
 Esa  Sky 81    33    KRH 24  Seinäjoki
 Timi  Torni    33  SF6TO
 TONODE
 TOMOBI
 KRH 10  Seinäjoki
 KP12KS
 Tommi  Meikäläinen    33/29    KRH 11  Seinäjoki
 Tuomas  Waakku    33    KRH 07  Seinäjoki
 Kauhajoki
 Joel Salovaara  Jokkepappa    27      Seinäjoki
 Ville Rinne  Jörö    19/33      Seinäjoki
 Ikaalinen
 Harri L-H  Sälli    33    KRH  Seinäjoki
 Mika Suomalainen  Sata1    33    KRH 101  Seinäjoki
 Tapani Kiviniemi  Tappi    19/33    KRH 555  Seinäjoki/Nurmo
 Kai  Risu    19/33      Seinäjoki
 Mikko Järvenpää  Mikko66    7     KILA 66  Seinäjoki
 M.Kopra  153    7/31      Seinäjoki
 KP12KS
 Martti Lempola  Martti    1/30      Seinäjoki/Nurmo
 Olli Mäkinen  Lumimies    19/33      Seinäjoki/Nurmo
 Joni Mäkelä  55    19/33    KRH  Seinäjoki/Nurmo
 Reijo Nevala  Neffe    3/7      Seinäjoki/Nurmo
 Niko  Porkkakoski    5/19      Seinäjoki/Nurmo
 Alavus
 Jansku  Sola 28    7/33    Sola 28  Seinäjoki/Nurmo
 Pentti  Palmer    31/33    Kosla  Seinäjoki/Nurmo
 Mikko Niemi  Moukari          Seinäjoki/Nurmo
 Ville Huhta  Tervapuska    5/33      Seinäjoki/Ylistaro
 Toni Viirimäki  Huuhkaja    33    KRH  Seinäjoki/Ylistaro
 Kari Kaste  K.A.J.K.    33    KRH  Seinäjoki/Ylistaro/Kitinoja
 KP12JV
 Eetu  Samurai  28/33      Seinäjoki
 Ari Haapala  Ankka  31/7      Seinäjoki
 Vesa Rantala

 Veskero

 31/33

 SF6VE

   Seinäjoki
 Vaasa
 Juha Eskola  Mansikka    20      Sievi
 Risto  224    20      Sievi
 KP23GV
 Jouni Mehtomaa  409      FI8409    Siikajoki
 Jari Huhtala  Nalle    7/20    Kosla 44  Siikajoki
 KP24OO
 Esa  269  20/1    Kosla 322  Siikalatva/Piippola/Leskelä
 Jukka  1591  7/20      Siikalatva/Pulkkila/Laakkola
 Jouni  1446  7/20      Siikalatva/Pulkkila
 Ari Kivikangas  Cyberman  7/19      Siikalatva/Rantsila
 Hannu Komulainen  Hane    31      Siilinjärvi
 Herkko  RH    31      Siilinjärvi
 Tuuma  Tuuma    7/39      Simo
 Mika Koskunen  Jaska Jokunen    7/19      Sipoo
 Tommi  Pommi    7/31    Pola 296  Soini
 Timo  Delta Lima    7/31      Somero
 KP10RQ
 Arto  Eku74    31/28      Somero
 Jari-Matti Komulainen  Oikosulku    7/19    Sala 46  Sonkajärvi
 Mika Niskanen  Kotka  7/31        Sotkamo

 Ari Tapani Harjunen

 Terva  7/19        Sotkamo
 Harri  Partis    31/7      Sulkava
 Espoo
 Sami Konttinen  Masi 2    19/31      Suonenjoki
 Sebastian Ossi  Satku    7/31      Suonenjoki
 Erno Alanen  E 21    31  FIN5EA    Taipalsaari
             

 Janne Päätalo

 Japi  20/31      Taivailkoski
 Vesa Mänki  Torro1 7/31      Tammela/Torro
 KP10SR
 Tomi Alanko         SF3TZE    Tampere
 Heidi Bäckman  Siiseli    7    Vasla 114  Tampere
 Tommi Hytönen  Noki 1    31/35  SF3TOH  Kosla, Pila  Tampere
 KP11TM
 Kari Hämäläinen  Herla 8    12  SF3KOH    Tampere
 Mika Kantola  Koho 56    31    Pola 88  Tampere
 Antti Kuusela  PC-1    31/35      Tampere/Ylöjärvi
 Jaakko Laaksonen  Herla 9    12  SF3JML    Tampere
 Pete M  Aku 3    7/31      Tampere
 Toni Lehtonen  Toni    31/35  SF3TON  Pola, Kosla 102  Tampere/Ylöjärvi
 Markus Peltola  Hiippari    31  SF3MIP    Tampere
 Mika Rissanen  Ata1    31/35  SF3MIR
 SF3RTX
 Pila 930  Tampere
 Mika Siitonen  Kolmeykkönen    31      Tampere
 Antti Seppänen  Sepi    12  SF3AJS    Tampere
 Atso Tulosmaa  Atte P    19/31      Tampere
 Jouni Viitaharju  Nökö 16    12/31  SF3JSV    Tampere
 Heikki  Hepa    31  SF3HPA    Tampere
 KP11TM
 Jukka  Herla 49      SF3JAM
 SF3JMN
   Tampere
 KP11VK
 Kimmo  Irjala 1    12  SF3KIP    Tampere
 Raimo  Aito 1    31  SF3RAI    Tampere
 Retse  Firestone    31  SF3RJD
 SF3RDN
 Pila 888  Tampere
 Mika Saarinen  Kaanaa    7/27      Tampere
 Jorma Kujala  Pilotti 1          Tampere
 Jämsä
 Mika  645A    27      Tampere
 Pekka Kaunisto  Pila 340 / Kidekone    27/19    Pila 340  Tampere
 Vesa.k  Vepe1    19      Tampere
 Oulu
 Olli Pehu  Pila 654  / TRC 654    27    Pila 654  Tampere
 Jani  Domeus    7/27      Tampere
 Rahikainen Juha  Pila 149    27    Pila 149  Tampere
 KP11WM
 Pekka Pirinen  Perhokoira    7/31      Tampere  KP11WK
 Hauho  KP21FF
 Jari  Disco    31      Tampere
 Ari Viitaniemi  Viila  19/31      Tampere
 Mika  139    27/39  SF3MJL    Tampere
 KP11TM
 Teo Laitinen  Tepsu  7        Tampere
 Matti Hartikainen  Siiri1  7      Pila 615  Tampere
 Orivesi
 Sami Syrjänen

 Simppeli

 19/31      Tampere
 Timo Rautiainen  R-10    19/31      Tarvasjoki
 Christian Hansson  Teerijärvi    20/18  OH6LXX    Teerijärvi
 Reijo Savinainen  Kymppi    28    Karja-La  Tervo
 Teemu  281    31      Tervo
 Jani  4x4    7/31      Tervola/Yli-Paakkola
 Mika  Noppa    28/31  FI8NOP  Kosla 346 Tervola/Loue
 KP26LD
 Jami Koskela  Jaampo  13/14      Teuva
 Mika Anttila  Kasikasi      SF6MIA    Teuva
 Arttu Leiviskä  29    31/37      Tikkakoski
 Tapio Virtanen  Hoppa    31      Tikkakoski
 Tapio K.  Ruhvi    20      Toholampi
 Mika  Vasko    19/31      Toivakka
 Jerri Jaatinen  JerriJ    28    Kosla 439

 Toivakka
 KP32AC

 Toni  Tino    31/40      Tornio
 Pete  Majakka    31/39      Tornio
 Pete  Mosku  7/31      Tornio
 Make  Jokivarsi  31/37      Tornio
 Kari-Pekka  085    7/30    Kosla 085  Turku
 KP10EK
 Juha Elomaa  Kike    7    Tusla  Turku
 Rami Juntunen  Rami    7/31      Turku
 Sami Koskinen  Kioski    7/19    Tusla  Turku
 Riku Mustila  Kuuskakkonen    7       Turku
 Pasi Mäkinen  Pubi    7/19  SF1PUB  Tusla  Turku
 Markus Nurmi  Punis    7/31  SF2MON    Turku
 Lohja
 Panu Rauma  Panuska    31      Turku
 Mika Ruohomäki  Turku 1 / Tuki / SG3FTL    20/31      Turku
 Petri Salo  Ufo    7  SF1UFO  Tusla  Turku
 Alastaro
 Petri Sarja  T 1    7      Turku
 Nousiainen
 Johanna Vilkkinen  Pippuri    7    Tusla    Turku
 Sami Virtanen  Piippari  

 7/31

     Turku
 J-P  Birk    31/7      Turku
 Vellu  VP    7/19      Turku
 Touko Koskinen  Tuko    31  SF1TK    Turku
 Jussi Vanne  Tuho    3/7      Turku
 KP10EM
 Tomi Tenhunen  Mazda    7/18      Turku
 Viitasaari
 Rauli Varjonen  Rape    31/7      Turku
 Risto Heiskanen  Karhu    31/28      Turku
 Riku Laine  Super5  7/31      Turku
 Marko Autio  GEGE-627           Turku
 Mika Kärkkäinen  Kettu / Kosla 494  7/19      Kosla 494  Turku
 Eino Toiviainen  Eikka 87    1/40  SF6ET    Pola,Pila,Kosla 44  Tuuri
 KP12UO
 Mika Happonen  Hape    7      Tuusniemi
 Otso Laakso         SF2ODE    Tuusula
 Mika Laukkanen  Volmari    29/31      Tuusula
 Mänttä-Vilppula
 Mikko Saarisalo  Mikko    7      Tuusula
 Mauno Maki       7/19  FI8TOB    Tyrnävä
 Juho Ylitalo  Juhon Tukvori    7/19  FI8TYA    Tyrnävä
 Pekka Matero  Pekka  7      Tyrnävä
 Timo  Särki 4    

 Tyrnävä
 Utajärvi

 Kari Männikkö  Asla 30      SF6KM  Pola 30  Töysä
 KP12WQ
 Seppo Turunen  Haka 1    31  SF Haka  Kosla 1  Uurainen
 Lassi  Taro    19      Uurainen
 Heikki  Kylä 359    31      Uurainen
 Leena Kari         LEENOD
 SF1LEN
   Uusikaupunki
 KP00QT
 Niklas Lindström  Bonatsa    1/4      Uusikaupunki/Salmi
 Tom Saarinen  Ressu    4/1      Uusikaupunki
 Teemu  805    33      Utajärvi
 Lauri Koivumäki  Lare    7/31      Utajärvi
 Peltsu  501    33      Utajärvi

 Tuomas

 Särki 5  7/31      Utajärvi
 Petri Jalava  Jallu 100  31        Vaajakoski
 Kim Kovanen  Urho    16/38      Vaasa
 Timo  Spider    31/2  FIN6TR    Vaasa
 KP03TC
 Petteri Vainionpää  Mister-P    31    POLA, FL, KRH 114  Vaasa
 Närpiö (mökki QTH)
 Toni Kangasluoma  Rampe  31      Vaasa
 Jani Hippeläinen  Myteri    7    Pila 12  Valkeakoski
 Sami Isoherranen  77    7    Vasla 77  Valkeakoski
 Pertti Jalonen  86 / Pursimies    7    Vasla 86  Valkeakoski
 Tero Jalonen  Muumi    7    Vasla 216  Valkeakoski
 Ismo Kaukonen  126    7/19    Vasla 126  Valkeakoski
 Jari Kulmala  Pähkinä    9/7    Vasla 162  Valkeakoski
 Lasse Liukkonen  Laardi    7  SF3LKL  Vasla 16  Valkeakoski
 KP21AG
 Mikko Melakari  Meklari    7    Vasla 21  Valkeakoski
 Seppo Paalanen  Tsedu    9/7    Vasla 197  Valkeakoski
 Tommi Täyränen  Örnä    7/31    Vasla 14  Valkeakoski
 Tero Kuosa  TD    7/31      Valkeakoski
 Kaisu  Kaizu             Valkeakoski
 Arto  Marella          Valtimo
 Timo Korhonen  Piilopoju    7  VAL01  Hukka 24  Valtimo/Nurmes
 Kouvola
 Jukka Kuittinen  Haukka    7    Hukka 18  Valtimo
 Martti Nevalainen  Letukka    7      Valtimo
 Hannu Oikarinen  Pätkä    7    Hukka 18  Valtimo
 Lauri Tuononen  Nalle          Valtimo
 Niko Hauta  Nikke-setä    7/19  FI2NH    Vantaa
 KP20MH
 Petri Honganmäki  Pingviini    29/38      Vantaa
 Riku Koskinen  Naksu    19      Vantaa
 Jouni Valkama  Quickstep    20/19      Vantaa
 Artsi  Tisla 12 / Tohtori    19/27    Tisla 12  Vantaa
 Iikka  Korpi 1          Vantaa
 Juha  KP  

 33

     Vantaa
 Kide  Aski 25    29/14      Vantaa
 KP20LG
 Mika  Z20 / Zeta  

 33/28

   

 Vantaa/Tikkurila

 Jake  Sävyseppo    33/7      Vantaa
 Jari Autero  323 / Tisla 51 / Boston 51    27    Tisla 51  Vantaa
 Juha  Jussi    19/29  SF2JM    Vantaa

 Hannu Havukoski

 Retu 10  33  

 

 Vantaa
 Mike  973  28      Vantaa

 Erkki Virtanen

 Evi  7/33      Vantaa
 Max  Max  28      Vantaa
 Juha Ristinen  Juhis     7/19      Vehmaa
 Ville Mikkola  Ville    35      Veteli
 Matti Kivistö  Neljäysi / 49 / Rokker    7    KILA 49  Vihti/Otalampi
 KP20FJ
 Tomi Haapiainen  Dieseli  7/19      Vihti/Jokikunta
 Jari  84  7/19        Vihti/Jokikunta
 Jari  Kyläkonstaapeli / Kylis    7/10      Vihti/Nummela

 Teemu Tuunainen

 TTboy  7      Vihti/Ollila
 Pasi Levoskin  Tequila  7      Viinijärvi
 Jorma Niskanen  Mascot             Viitasaari
 KP23WB
 Ari K.  Fin29

 7/31

     Vimpeli
 KP13XE
 Mikko  Mäihä    31    Kosla 427  Virrat
 Jari Hautamäki  Kaijari  31/7      Virrat
 Tuomas  Hotel Mike  31  FIN6HM  Pola,KRH,Kosla,FL  Vähäkyrö
 KP12BX
 Jussi Törmä  Haapamäki    31  SF6JT  Pola  Vähäkyrö
 KP12BX
 Mikko Kuljunlahti  Haukka  31/28    Pola  Vähäkyrö
 Mikko  156    31  SF3MTL    Väärinmaja
 JannePetteri  Supa    7      Ylitornio
 Kemi
 Jari Hyvärinen  124    16/22      Ylivieska
 Kari Leppänen  117 / Kosla261    20/28    Kosla 261  Ylivieska
 KP24GB
 Tero Saarimaa  55    16/22      Ylivieska
 Matti Similä  Simppa    20/22      Ylivieska
 Jouko Torvikoski  Jokke    20/31    Kosla 217  Ylivieska
 KP24IB
 Ismo Viirimaa  Cartman    7/22      Ylivieska
 Tomi Voltti  Kenny    7/22      Ylivieska
 Jope  93    16/22      Ylivieska
 Teemu Leskinen  Leiffi    20/7      Ylivieska
 Oulu
 Jesse  Uitto    27/7      Ylöjärvi
 Teuvo Itäpää  Koivuranta  27/28        Ylöjärvi
 KP11SN
 Janne Turpeinen  Kola 1    31/7  KOLA1    Äänekoski
 Jukka  132    31      Äänekoski
 Anssi  Luumu    31/3      Äänekoski







 Jouni

 Joti

 7/31

   Kosla 166  Äänekoski
 
 

Valtakunnallinen LA-Kutsulista, LA-Kutsuluettelo

Osa asemista on poistunut käytöstä tai ovat QRT


AP CB mainsite